Novinky

Pomoc!!

9. dubna 2017 v 10:59 | Karka15
Stala se strašná věc!! Nefunguje mi sim teleport!!!! :O Nevím jestli se to stalo po aktualizaci nebo jak, takže bych byla ráda, jestli má někdo z vás sims koupené, jestli mu ten teleport funguje. :D Nejde mi rozkliknout, když na něj kliknu je tam takové to červené přeškrtlé kolečko. xD Dívala jsem se jestli není novější verze, ale taky nic.. Já jsem teď úplně v háji, sims teleport je nepostradatelný! Jsem si chtěla nafotit komiks a... a nic! xO

The sims 4!

13. listopadu 2016 v 15:47 | Karka15
Ahooj, oficiálně oznamuju, že jsem si koupila The sims 4! Hra pro mě moc nová není, dřive jsem ji měla staženou, ale teď jsem si ji koupila :D. Předčasně na Vánoce. Do Vánoc bych to nevydržela. No, takže teď stahuju, stahuju a stahuju, vlasy, skiny, doplňky, nábytek, boty, topy, kalhoty, legíny, trička, rtěnky, oční linky, oči, domy...a už dost XD. No už toho pár mám tak jsem udělala dvě ultramegasuperstar (až na to že ta jedna je strašně ošklivá :D. Koukám mám nějak dobrou náladu). Ještě se musím podívat na pozy, no a pak, pak už bude všechno OK! Tady jsou ty dvě ultramegasuperstar.

Oh! Byla jsem neaktivní, vážně?

4. července 2016 v 18:24 | Karka15
Ahoj. Celý měsíc. Uteklo to jako voda. Omlouvám se za to, že tu nic nevycházelo, omlouvám se té malé hrstce co si občas vzpomene i na můj blog a navštíví ho. Možná sem někdo chodí pravidelně, kdo ví? :D

Neaktivita, nemám ji ráda, hlavně u svých oblíbených blogů. Navštěvujete a navštěvujete, ale žádný nový článek, po čase už přestanete věřit že, je to jen pauza a bojíte se že váš/e oblíbený/á bloger/ka skončil/a. Příklad: Shianae, asi ji každý zná. Každým dnem čekáte, až vydá nový článek, ale po čase, když poslední článek je vydaný 24. dubna, už strácíte naději :-( . Třeba si to shianae přečte a začně zase blogovat. (Taková mizivá šance :-( Budu snad plakat.) Ale zpět ke mě :-) . Omlouvám se (znovu). Nechtělo se mi, jen jsem seděla na gauči a nic nedělala. Lenost - hrozná vlastnost! Teď budou prázdniny a já nemám skoro žádné plány. Takže když moje fantazie dovolí bude tu nový díl komiksu, když se probudí kreativita tak i něco jiného a já už se moc těším.

New poses

29. dubna 2016 v 18:25 | Karka15
Ahoj, jak už název říka chystám další pozy. Tentokrát asi již s poselistem a nebude jen jedna, ale asi tři. Pozy budou na téma I loved you! Tak doufám, že budou mít uspěch.

První poza! :-D

16. dubna 2016 v 18:44 | Karka15
Moje první poza ZDE.

Problém

6. dubna 2016 v 15:51 | Karka15
Myslela jsem si že se to spravý, ale mám teď problém s hrou a s celým PC :( . Proto už tu dlouho nebyly žádné nové články, nemám je z čeho přidávat. Hra mi teď prostě nefunguje a z 90% to bude tím PC, je totiž už starý. Ale plánuju si co nejdřív koupit nové takže doufám, že se brzo vrátím. :) Už se moc těším. Bohužel k vůli tomuto zaniknou všechny staré komiksy nebo budou postavy vypadat hold trochu jinak.

Pozy fungují

10. března 2016 v 19:32 | Karka15
Ahoj, konečně jsem blender zprovoznila se vším všudy, sice na sestřiném PC, ale co :D . Mám tu z něj pro vás tři obrázky.

Pozy a komix

8. března 2016 v 18:18 | Karka15
Ahoj, rozhodla jsem se, že zkusím pozy. Ale jelikož mám stale smůlu zatím se mi to nepovedlo zprovoznit. Mám animační plugin, ale za nic ho nenainstaluju do blenderu. Zamračený No nic ještě to pozkouším a jestli se mi to podaří tak čekejte nejaké pozy. Usmívající se Ještě jsem začala s tvorbou nového komixu: "Můj život na farmě" némam ale čas jej nafotit, takže si musíte počkat. Usmívající se
 
 

Reklama