Oh! Byla jsem neaktivní, vážně?

4. července 2016 v 18:24 | Karka15 |  Novinky
Ahoj. Celý měsíc. Uteklo to jako voda. Omlouvám se za to, že tu nic nevycházelo, omlouvám se té malé hrstce co si občas vzpomene i na můj blog a navštíví ho. Možná sem někdo chodí pravidelně, kdo ví? :D

Neaktivita, nemám ji ráda, hlavně u svých oblíbených blogů. Navštěvujete a navštěvujete, ale žádný nový článek, po čase už přestanete věřit že, je to jen pauza a bojíte se že váš/e oblíbený/á bloger/ka skončil/a. Příklad: Shianae, asi ji každý zná. Každým dnem čekáte, až vydá nový článek, ale po čase, když poslední článek je vydaný 24. dubna, už strácíte naději :-( . Třeba si to shianae přečte a začně zase blogovat. (Taková mizivá šance :-( Budu snad plakat.) Ale zpět ke mě :-) . Omlouvám se (znovu). Nechtělo se mi, jen jsem seděla na gauči a nic nedělala. Lenost - hrozná vlastnost! Teď budou prázdniny a já nemám skoro žádné plány. Takže když moje fantazie dovolí bude tu nový díl komiksu, když se probudí kreativita tak i něco jiného a já už se moc těším.Pro Shianae:

Prosím, jsi nejlepší a určitě chybíš všem. Nepřestávej a jestli si přestala tak znova začni. Strašně mě štve, že nevím jak skončí Sweet sweet life. Máš užasné komiksy, návody, siminky a mnoho dalšího. Nekonči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama