Jak pracovat s CAW

24. února 2016 v 18:28 | Karka15 |  Návody
Jak pracovat s CAW:
Nový svět vytvoříte: Soubor nový svět.
Vyběhne vám tam tabulka možností světa. Klikněte na tu pomlčku, vyběhne vám tabulka se světy, doporučuji vám vybrat si některý medium. Svět se vám vygenruje. Maximální výška je nejlepší asi 200, a pak si vyberte zda chcete poušť a nebo zeleň.


Než začnete upravovat terén, mám pro vás pár rad, u čeho jsem dělala chyby atd.
Rady:
1. Uvědomte si jak jsou simíci malý, pokud chcete dělat pláž nedělejte to moc vysoké, může se vám pak stát že to ve hře zarovnáte a zjistíte že je to OBROVSKÝ SVAH. Tuto chybu jsem udělala u svého prvního města "Pobřežního města".

Teť už jdeme upravovat terén nahoře máte tři kolonky: Cesty a stromy, Pozemky a Terén. Dáme si terén a hned ten první obrázek, "nástroj pro vybarvování terénu". Potom máte nahoře vpravo 4 kolonky: Vybarvit, Upravit tvar, Maska, Směřování. Samozřejme že si dáme Upravit tvar, na výběr pak máme co s tím terénem uděláme. Např: Hora, Kopec, Údolí, Uhladit, Vyrovnat atd. Vyberte si co chcete s terénem udělat. Než ale začnete pracovat, posuňte si parametry štětce směrem nahoru můžete klidně zakrýt celou tu tabulku nad tím.
Tákže terén už máme připravený. Teď cesty. Dejte si cesty a stromy a následně tu cestu s kladívkem (obrázek 3.). Ukáže se vám jednoduchá tabulka, kterou pochopí každý (Umístit křižovatku cest, cestu, chodník, atd.) Dáte cestu to zvládne každý a pak křižovatku to taky zvládnete :) a pak? Jak mám spojit křižovatku s cestou?
Jednoduše kliknete na to 1. a chytneme silnici za ten modrý čtvereček na jejím konci a dáme co nejblíž ke křižovatce.Na to za 2. ješte nejlikejte.
Pokud máme silnice hotové přidáme novou vrstvu, abychom mohli na pozemky. To uděláme následovně: V levém horním rohu jsou vrstvy světa zatím tam máte dvě, vidíte možná jenom jednu, ale to vůbec nevadí. Další vrstvu přidáme tak, že pravým klikneme na tu nejvyšší vrstvu, na které se nachází název vašeho města, a dáme přidat novou vrstvu. Teť můžeme přidávat pozemky. Pokud potřebujete pozemky na určitou míru jako já, doporučuju vám udělat si je v tomtu programu né otevřevřené až ve hře. Pozemek přidáme následovně: Pozemky, vytvořit nový pozemek a klikneme tam kde bude roh pozemku. Pokud máte pozemky které potřebujete na míru už hotové, můžeme jít upravovat do hry přes tuto ikonku. Počkáme až se nám hra načte potom upravujeme tak jako v klasické hře. Dáme si možnosti, Upravit město(nevím přesně jak to je) a můžeme začít stavět domy a dávat ostatní pozemky.
Budu ráda když mi do komentářů vyfotíte svoje výtvory nezapomeňte tam dát nějaké stromy, to už snad zvládnete sami, pokud ne napište. :)

MOJE WEBOVÉ STRÁNKY: kapkusims.webovky.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Philipzex Philipzex | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:40 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-sur-le-net/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-sur-le-net/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama